Main content

Witamy na platformie Pharmalink. Zaloguj się do swojego konta.

Zaloguj się

W razie problemów z logowaniem, skontaktuj się z nami:
it@pharmalink.pl

Tabela z opłatami

Opłata paliwowa

Zobacz
Dokument

Wskaźnik waloryzacji

Zobacz

Do pobrania

Regulamin świadczenia usług transportowych

Pobierz

Regulamin świadczenia usług spedycyjnych

Pobierz

Regulamin świadczenia usług magazynowania

Pobierz

Formularz zlecenia międzynarodowego

Pobierz

Formularz rejestracyjny - pobrania gotówkowe

Pobierz

Protokół reklamacyjny

Pobierz

Zezwolenie na prowadzenie hurtowni farmaceutycznej (weterynaria)

Pobierz

Zezwolenie na prowadzenie hurtowni farmaceutycznej

Pobierz

Pytania i odpowiedzi

Jak złożyć zlecenie transportowe?

Najdogodniejszym sposobem złożenia zlecenia jest skorzystanie z dedykowanej aplikacji Pharmalink Logistics System, do której możesz zalogować się w powyższym panelu klienta.

Nasi Klienci, po rozpoczęciu współpracy otrzymują login i hasło, które umożliwiają korzystanie z aplikacji w pełnym zakresie. W przypadku gdy nie macie Państwo dostępu do aplikacji, prosimy przekazać taką informacje swojemu opiekunowi handlowemu lub skorzystać z formularza kontaktowego w zakładce Kontakt.

Jak sprawdzić status przesyłki?

Wysyłając przesyłkę za pośrednictwem Pharmalink można w każdej chwili samodzielnie sprawdzić jej status korzystając z aplikacji Pharmalink Logistics System - Panel Klienta. Na stronie głównej aplikacji możliwe jest wpisanie numeru listu przewozowego i wyszukanie interesującej nas przesyłki. W razie konieczności wprowadzenia dodatkowych filtrów wyszukiwania można skorzystać ze śledzenia w zakładce "Raporty".

Jaka jest aktualna wysokość opłaty paliwowej

Aktualna cena oleju napędowego za okres 01.04.2024-30.04.2024 wynosi 5246 zł/m3. Aktualna wysokość opłaty paliwowej to 19,50%. Tabela Opłaty Paliwowej.

Jak wygląda monitoring temperatury w transporcie?

Pharmalink transportuje przesyłki w zakresie temperatur: 15 – 25°C, tzw. ciepły łańcuch, 2 – 8°C aktywny zimny łańcuch oraz w suchym lodzie, w temperaturze poniżej – 20°C. Samochody z naszej floty posiadają dwie komory w zabudowie izotermicznej, gwarantujące przewóz leków w wyznaczonych zakresach temperatur. Pharmalink jako pierwszy operator logistyczny wdrożył w pojazdach system GPS pozwalający na stałe monitorowanie warunków temperaturowych podczas transportu. Kontrola temperatury odbywa się zarówno w komorach ładunkowych oraz na życzenie klienta może być prowadzona bezpośrednio w przesyłkach, za pomocą elektronicznych rejestratorów temperatury. Każdy rejestrator posiada świadectwo kalibracji oraz własny numer seryjny umożliwiający jego łatwą identyfikację. Pharmalink posiada także wewnętrzny system sprawdzeń i weryfikacji urządzeń monitorujących.

Na życzenie Klienta udostępniamy wydruki temperatur dla każdej przesyłki.