Main content

Nasze usługi dopasowujemy do Twoich potrzeb

Transport leków w warunkach kontrolowanych

WMS. TMS. Sorter. Rozwój Pharmalink.

Kontrolujemy każdy etap transportu farmaceutycznego

Dysponujemy specjalistycznym zapleczem transportowym spełniającym wszystkie wymagania dla branży farmaceutycznej. Posiadamy flotę dwukomorowych aut z zabudową izotermiczną, urządzeniami grzewczo-chłodniczymi oraz nowoczesnym systemem monitoringu do kontroli temperatury i innych kluczowych parametrów podczas transportu. Dzięki czemu transport lekarstw w temperaturze kontrolowanej realizowany jest szybko, bezpiecznie i na czas.

Bezpieczeństwo leków i niezawodność dostawy

Nasze usługi to gwarancja terminowości, wysokiej jakości i bezpieczeństwa dostaw - zgodność z ISO, DPD i Prawem Farmaceutycznym. Dysponujemy flotą specjalistycznych pojazdów. Nasze samochody są wyposażone w nowoczesny system monitoringu, gwarantujący stałą kontrolę temperatury podczas transportu farmaceutyków. Dzięki temu transport leków i farmaceutyków realizowany jest w sposób odpowiedni, aby zachować właściwości produktów leczniczych na całym etapie dystrybucji farmaceutycznej.

Co z nami zyskujesz?
Szeroki zakres temperatur w warunkach kontrolowanych: 15 – 25°C (ciepły łańcuch), 2 – 8°C (aktywny zimny łańcuch), poniżej – 20°C (w suchym lodzie)
400 przenośnych lodówek – dodatkowe wsparcie bezpieczeństwa w dostawie szczepionek lub innych produktów w łańcuchu zimnym
Realizacja zamówień w trybie standardowym do 24 godzin
Realizacja zamówień w trybie „cito”
Monitoring GPS wspomagający nadzorowanie, monitorowanie i ochronę pojazdów 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu
Transport międzynarodowy i dedykowany w warunkach kontrolowanych
Doświadczona kadra i sprawdzony know-how
Specjalistyczna infrastruktura i zasoby logistyczne

Transport leków i produktów leczniczych – wspólne zadbamy o płynność łańcucha dostaw

  1. Odpowiednie warunki dla produktów leczniczych.
  2. Doskonale rozwinięta infrastruktura magazynowo transportowa, w tym nowoczesna flota aut dostosowana do wymogów przewożonych produktów farmaceutycznych.
  3. Bieżący nadzór nad towarem.
  4. Terminowość dostaw.
  5. Koszt usług proporcjonalny do odpowiedzialności za towar i jakości świadczonych usług.

Przewóz leków w temperaturze kontrolowanej

Nasze doświadczenie i sprawdzone procedury zapewniają efektywną realizację najbardziej wymagających procesów logistycznych dla branży farmaceutycznej.
Świadcząc transport leków w temperaturze kontrolowanej, dbamy o to, aby prawo farmaceutyczne było przestrzegane w całej swej objętości. Dzięki temu nie tylko spełniamy nasz obowiązek, ale też działamy na rzecz naszych klientów.

Co z nami zyskujesz?
Nasi odbiorcy mają wgląd w dokumentację przewozową, dzięki której mają pewność, że przewóz leków jest na każdym etapie realizowany zgodnie z przepisami. Kluczowe jest dla nas prowadzenie pełnej i precyzyjnej dokumentacji na każdym etapie procesu logistycznego, od odbioru leków od producenta po dostawę do placówki medycznej.
Klienci mają pewność, że współpracują z firmą działającą w sposób przejrzysty, która dopełnia swoich obowiązków względem ustawy i wymienionych w niej podmiotów.
Zapewniamy również firmom farmaceutycznym rozwiniętą infrastrukturę magazynową, dzięki której leki są nie tylko przewożone, ale i przechowywane w odpowiednich warunkach.
Przeszkoleni kierowcy to dla nas filar jakości i efektywności działań jakie oferujemy naszym klientom.
Podmioty, które z nami współpracują, mają świadomość, że warto nam powierzyć transportowanie leków i produktów leczniczych na każdym etapie i to niezależnie od warunków, w jakich leki powinny być przechowywane - jesteśmy w stanie to zapewnić.

Porozmawiajmy!

Infolinia
800 111 203
E-mail
logistyka@pharmalink.pl

Pozostałe usługi

Logistyka magazynowa

Zobacz

Dystrybucja farmaceutyczna

Zobacz

Logistyka weterynaryjna

Zobacz

Usługi komplementarne

Zobacz
Inne usługi