Main content

Nasze usługi dopasowujemy do Twoich potrzeb

Transport leków w warunkach kontrolowanych

WMS. TMS. Sorter. Rozwój Pharmalink.

Kontrolujemy każdy etap transportu farmaceutycznego

Dysponujemy specjalistycznym zapleczem transportowym. Jest w pełni dostosowany do wymogów logistyki dla branży farmaceutycznej. Posiadamy flotę dwukomorowych aut z zabudową izotermiczną, urządzeniami grzewczo-chłodniczymi oraz nowoczesnym systemem monitoringu do kontroli temperatury i innych kluczowych parametrów podczas transportu. Dzięki czemu transport leków w temperaturze kontrolowanej realizowany jest szybko, bezpiecznie i na czas.

Bezpieczeństwo leków i niezawodność dostawy

Nasze usługi to gwarancja terminowości, wysokiej jakości i bezpieczeństwa dostaw - zgodność z ISO, DPD i Prawem Farmaceutycznym. Dysponujemy flotą specjalistycznych pojazdów. Nasze samochody są wyposażone w nowoczesny system monitoringu, gwarantujący stałą kontrolę temperatury podczas transportu farmaceutyków. Dzięki temu transport leków i farmaceutyków realizowany jest w sposób odpowiedni, aby zachować właściwości produktów lecznicznych na całym etapie dystrybucji farmaceutycznej.
Nasze doświadczenie i sprawdzone procedury zapewniają efektywną realizację najbardziej wymagających procesów logistycznych dla branży farmaceutycznej.

Co z nami zyskujesz?
Szeroki zakres temperatur w warunkach kontrolowanych: 15 – 25°C (ciepły łańcuch), 2 – 8°C (aktywny zimny łańcuch), poniżej – 20°C (w suchym lodzie)
400 przenośnych lodówek – dodatkowe wsparcie bezpieczeństwa w dostawie szczepionek lub innych produktów w łańcuchu zimnym
Realizacja zamówień w trybie standardowym do 24 godzin
Realizacja zamówień w trybie „cito”
Monitoring GPS wspomagający nadzorowanie, monitorowanie i ochronę pojazdów 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu
Transport międzynarodowy i dedykowany w warunkach kontrolowanych
Doświadczona kadra i sprawdzony know-how
Specjalistyczna infrastruktura i zasoby logistyczne

Porozmawiajmy!

Infolinia
800 111 203
E-mail
logistyka@pharmalink.pl

Pozostałe usługi

Logistyka magazynowa

Zobacz

Dystrybucja farmaceutyczna

Zobacz

Logistyka weterynaryjna

Zobacz

Usługi komplementarne

Zobacz
Inne usługi