Main content

Nasze usługi dopasowujemy do Twoich potrzeb

Covid-19. Szczepionki. Transport. Bezpieczeństwo. Dystrybutor

Logistyka magazynowa

WMS. TMS. Sorter. Rozwój Pharmalink.

Bezpiecznie i kompetentnie – na każdym etapie.

Magazyn farmaceutyczny w optymalnej lokalizacji – w Łodzi i Konstantynowie Łódzkim, w centralnym punkcie Polski, z szybkim dostępem do autostrad A1 i A2. Nowoczesne powierzchnie magazynowo-logistyczne, sprawdzone rozwiązania i najwyższe standardy bezpieczeństwa. Dzięki czemu leki mogą być magazynowane bez obawy o uszkodzenie, a procesy logistyczne są komfortowe dla naszych klientów.

Jesteśmy ekspertami w logistyce dla branży farmaceutycznej – mamy know-how i rozwiniętą infrastrukturę. Nasza specjalistyczna infrastruktura logistyczna to magazyny hurtowni farmaceutycznej i hurtowni weterynaryjnej oraz osiem komór przeładunkowych. Magazynowanie i transport leków i produktów leczniczych jest realizowane w ściśle kontrolowanych warunkach. Z kolei wolne powierzchnie magazynowe dają naszym klientom szansę na zwiększenie ilości przepływu ich towaru.

Korzystanie z usługi takiej jak magazynowanie leków i produktów leczniczych, a także usługi dodatkowe pozwalają oszczędzić sporo czasu na samodzielnym wykonaniu tych czynności. Oznacza to także zmniejszenie kosztów prowadzonej działalności. Przechowywanie leków zgodnie ze standardami bezpieczeństwa zapewnia niezmienione właściwości produktów leczniczych, nawet podczas długotrwałego składowania przez magazyn farmaceutyczny.

Jakość, elastyczność i skala dla branży farmaceutycznej

Logistyka magazynowa to niezwykle istotny element działania w branży farmaceutycznej. W związku jednak ze specyfiką przechowywanych produktów, zaplecze logistyczne powinno spełniać rygorystyczne wymogi bezpieczeństwa i zgodności z przepisami. W przypadku przechowywania suplementów diety, które traktowane są jako produkty spożywcze, niezbędna jest także opinia sanepidu. Pharmalink gwarantuje jakość i bezpieczeństwo: realizujemy standardy zgodne z wymaganiami Dobrej Praktyki Dystrybucyjnej i ustawy Prawo Farmaceutyczne. Dokładnie słuchamy, czego potrzebują nasi partnerzy biznesowi i proponujemy najbardziej optymalne, wypróbowane procesy logistyczne. Tak rozumiemy elastyczność. Stworzyliśmy warunki doskonałe dla potrzeb dystrybucji produktów farmaceutycznych na skalę ogólnopolską. Nasze procesy logistyczne i magazyn dla branży farmaceutycznej to gwarancja jakości. Oprócz magazynowania świadczymy także usługi dystrybucji farmaceutyków.

Co z nami zyskujesz?
8000 miejsc paletowych do przechowywania w temp. 15-25°C
Ponad 300 miejsc paletowych do przechowywania w zakresie temp. 2-8°C
Magazyn leków wysokiego składowania gwarantujący jakość farmaceutyczną zgodną z wymaganiami Dobrej Praktyki Dystrybucyjnej i ustawy Prawo Farmaceutyczne
Specjalny magazyn leków zawierających środki odurzające i substancje psychotropowe
Just in case – logistyka na wszelki wypadek – naszego łańcucha dostaw w kraju nic nie zachwieje
Infrastruktura optymalnie dostosowana do składowania i dystrybucji towarów branży farmaceutycznej, wolne powierzchnie magazynowe
Doświadczony zespół zapewniający najwyższą jakość obsługi
Sprawny i w pełni kontrolowany aktywny łańcuch dostaw

Magazynowanie i transport leków i produktów leczniczych

Magazyn farmaceutyczny to bardzo ważny element w procesie logistycznym, którego corem działalności są produkty lecznicze. Nasze zaplecze magazynowe wyposażone jest w lodówki, zamrażarki, pomieszczenia o kontrolowanej temperaturze i inne urządzenia, które zapewnią odpowiednie środowisko dla przechowywanych produktów. Poza tym dla zachowania wysokich standardów obsługi, obiekt jest wyposażony w środki pozwalające chronić wnętrze i jego asortyment przed dostępem przez osoby nieuprawnione, a także przed kradzieżą towarów. Stały nadzór uzyskujemy za pomocą alarmów montowanych na drzwiach oraz rejestratorów wideo. Dodatkowo w magazynie farmaceutycznym wykonujemy mapowanie – zwłaszcza w okresie letnim i zimowym, aby sprawdzić jak temperatura na zewnątrz wpływa na wydajność urządzeń i otoczenie w pomieszczeniach. Magazyn dla branży farmaceutycznej pomaga firmom farmaceutycznym obniżyć koszty operacyjne związane z magazynowaniem i przewozem leków od producenta do dystrybutora, jak również do lokalnego sprzedawcy. Wszystko razem pozwala na efektywną dystrybucję leków oraz bezpieczeństwo produktów leczniczych.

Porozmawiajmy!

Infolinia
800 111 203
E-mail
logistyka@pharmalink.pl

Pozostałe usługi

Transport leków w warunkach kontrolowanych

Zobacz

Dystrybucja farmaceutyczna

Zobacz

Logistyka weterynaryjna

Zobacz

Usługi komplementarne

Zobacz