Main content

Nasze usługi dopasowujemy do Twoich potrzeb

Covid-19. Szczepionki. Transport. Bezpieczeństwo. Dystrybutor

Logistyka magazynowa

WMS. TMS. Sorter. Rozwój Pharmalink.

Bezpiecznie i kompetentnie – na każdym etapie.

Optymalna lokalizacja – w Łodzi i Konstantynowie Łódzkim, w centralnym punkcie Polski, z szybkim dostępem do autostrad A1 i A2. Nowoczesne powierzchnie magazynowo-logistyczne, sprawdzone rozwiązania i najwyższe standardy bezpieczeństwa. Dzięki czemu magazynowanie leków oraz procesy logistyczne są komfortowe dla naszych klientów.

Jesteśmy ekspertami w logistyce dla branży farmaceutycznej – mamy know-how i rozwiniętą infrastrukturę. Nasza specjalistyczna infrastruktura logistyczna to magazyny hurtowni farmaceutycznej i hurtowni weterynaryjnej oraz osiem komór przeładunkowych. Z kolei wolne powierzchnie magazynowe dają naszym klientom szansę na zwiększenie ilości przepływu ich towaru.

Korzystanie z usługi magazynowania leków i usług dodatkowych pozwalają oszczędzić sporo czasu na samodzielnym wykonaniu tych czynności.

Jakość, elastyczność i skala dla branży farmaceutycznej

Gwarantujemy jakość i bezpieczeństwo: realizujemy standardy zgodne z wymaganiami Dobrej Praktyki Dystrybucyjnej i ustawy Prawo Farmaceutyczne. Dokładnie słuchamy, czego potrzebują nasi partnerzy biznesowi i proponujemy najbardziej efektywne, wypróbowane procesy logistyczne. Tak rozumiemy elastyczność. Stworzyliśmy warunki doskonałe dla potrzeb dystrybucji produktów farmaceutycznych na skalę ogólnopolską. Nasze procesy logistyczne i magazyn leków to gwarancja jakości. Oprócz magazynowania świadczymy także usługi dystrybucji farmaceutyków.

Co z nami zyskujesz?
5000 tys. miejsc paletowych do przechowywania w temp. 15-25°C
160 miejsc paletowych do przechowywania w zakresie temp.: 2-8°C
Magazyn leków wysokiego składowania gwarantujący jakość farmaceutyczną zgodną z wymaganiami Dobrej Praktyki Dystrybucyjnej i ustawy Prawo Farmaceutyczne
Specjalny magazyn leków zawierających środki odurzające i substancje psychotropowe
Just in case – logistyka na wszelki wypadek – naszego łańcucha dostaw w kraju nic nie zachwieje
Infrastruktura optymalnie dostosowana do składowania i dystrybucji towarów branży farmaceutycznej, wolne powierzchnie magazynowe
Doświadczony zespół zapewniający najwyższą jakość obsługi
Sprawny i w pełni kontrolowany aktywny łańcuch dostaw

Porozmawiajmy!

Infolinia
800 111 203
E-mail
logistyka@pharmalink.pl

Pozostałe usługi

Transport leków w warunkach kontrolowanych

Zobacz

Dystrybucja farmaceutyczna

Zobacz

Logistyka weterynaryjna

Zobacz

Usługi komplementarne

Zobacz