Main content

Nasze usługi dopasowujemy do Twoich potrzeb

Covid-19. Szczepionki. Transport. Bezpieczeństwo. Dystrybutor

Moduły hurtowni farmaceutycznych

WMS. TMS. Sorter. Rozwój Pharmalink.

Moduły hurtowni farmauceutycznych szyta na miarę potrzeb klienta

W swoich zasobach magazynowych posiadamy wolne przestrzenie, które można przystosować na potrzeby prowadzenia hurtowni farmaceutycznych. Zaprojektujemy i wykonamy pomieszczenia hurtowni w zgodzie z wymaganiami klienta, rozporządzeniem DPD oraz Prawem Farmaceutycznym i oczekiwaniami GIF. Specjalistyczne moduły hurtowni farmaceutycznych zróżnicowane są pod względem: warunków przechowywania, sposobów dostępu czy sposobów składowania. Każdy z nich odpowiada najwyższym standardom jakości. Hurtownia farmaceutyczna będzie zlokalizowana dla Ciebie w centralnym miejscu w Polsce (m. Łódź), co umożliwi sprawną realizację tras lokalnych, regionalnych i ogólnopolskich.

Obsługa hurtowni farmaceutycznych

Zapewniamy kompleksowe wsparcie w uruchomieniu i prowadzeniu hurtowni farmaceutycznej w naszych przestrzeniach magazynowych – od projektu, przez realizację zgodnie z wszystkim niezbędnymi wymogami, po wynajem personelu magazynowego. Doradzamy, jak założyć hurtownię farmaceutyczną i w jaki sposób zorganizować jej działanie.

Dbamy również o to, aby świadczone usługi farmaceutyczne były realizowane na jak najwyższym poziomie i to z uwzględnieniem wszystkich obowiązujących standardów, przepisów oraz procedur. Dzięki nam przygotowane hurtownie farmaceutyczne efektywnie wykorzystują potencjał logistyczny.

Co z nami zyskujesz?
Zaprojektowanie i wykonanie pomieszczeń hurtowni
Profesjonalny konsulting
Dedykowany opiekun ze strony Pharmalink
Kompleksowa obsługa eksploatacyjna powierzchni
Możliwość wdrożenia dostosowanego do potrzeb producenta zwalidowanego systemu komputerowego
Walidacja urządzeń i pomieszczeń
Zapewnienie ochrony obiektu
Wsparcie w znalezieniu i zatrudnieniu kierownika hurtowni

Hurtownia farmaceutyczna – projektowanie i wynajem powierzchni
magazynowej

Projektowanie i uruchamianie hurtowni farmaceutycznej to złożony i kilkuetapowy proces, który wymaga uwzględnienia wielu czynników oraz przestrzegania rygorystycznych przepisów i norm branżowych. Proces uruchamiania hurtowni rozpoczyna się w chwili podpisania listu intencyjnego, a kończy na uzyskaniu zezwolenia Głównego Inspektora Farmaceutycznego (GIF) i oficjalnym rozpoczęciu działań logistycznych. Wynajem magazynów farmaceutycznych stanowi znaczące ułatwienie dla producentów leków, umożliwiając im rozwój przy jednoczesnej optymalizacji kosztów inwestycyjnych. Zapewniamy kompleksowe wsparcie na każdym etapie tego procesu.

Sprawnie działająca hurtownia farmaceutyczna dopasowana do oczekiwań klienta przynosi firmie farmaceutycznej wymierny efekt pod względem ekonomicznym, ponieważ zbudowanie i wyposażenie hurtowni we własnym zakresie jest zdecydowanie droższe niż dopasowanie magazynu oferowanego przez operatora logistycznego do swoich potrzeb. Dodatkowo, jeśli hurtownia znajduje się w centrum logistycznym, bieżący nadzór rozkłada się na wiele podmiotów i jest bardziej opłacalny. W ramach tego typu hurtowni, klientom oferowana jest konkretna powierzchnia magazynowa dla leków, której zakres dostosowywany jest do potrzeb odbiorców oraz tempa wchodzenia na rynek farmaceutyczny.

Porozmawiajmy!

Infolinia
800 111 203
E-mail
logistyka@pharmalink.pl

Pozostałe usługi

Obsługa dystrybucji bezpośredniej DtP i DtH

Zobacz

Call Center

Zobacz

Usługi dla producentów

Zobacz

Obsługa pacjenta domowego

Zobacz