Main content

Employer branding. Zespół Pharmalink. Praca. Kultura organizacji
Nowości
7 kwietnia 2023

Ludzie, ergonomia i komfort pracy

Jak wyglądają warunki pracy i kultura organizacji w Pharmalink?

Dobry klimat organizacji tworzą ludzie, zaś nowoczesne i ergonomiczne wnętrza idą z nim w parze. Pracownicy Pharmalink już mają możliwość pracy w nowych, dostosowanych do najwyższych standardów przestrzeniach biurowych.

Nie tak dawno pisaliśmy o otwarciu nowego magazynu przy ul. Gillette 1 w Łodzi, który został wyposażony w regały wysokiego składowania, regały półkowe oraz nowoczesną infrastrukturę. Od momentu otwarcia magazyn prosperuje bardzo prężnie i wyznacza najwyższe standardy świadczonych usług dystrybucyjnych. To również gwarancja rozwoju firmy na kilka lat do przodu. Z kolei dzisiaj mamy przyjemność przedstawić drugą, równie ważną inwestycję, zrealizowaną w minionych miesiącach. Mowa o nowoczesnej przestrzeni biurowej dla pracowników Pharmalink, zlokalizowanej również przy ul. Gillette 1 w Łodzi.

Kilka słów od Działu HR

W połowie grudnia 2022 roku zakończona została inwestycja związana z budową i wykończeniem biura Pharmalink w Łodzi przy ul. Gillette 1. W trakcie planowania aranżacji całej powierzchni braliśmy pod uwagę znaczenie poszczególnych funkcji, które biuro powinno spełniać, aby pracowało się jak najbardziej komfortowo. Obecnie w nowym miejscu pracuje ponad 50 osób. Największą korzyścią wynikającą ze zmiany powierzchni jest niewątpliwie zadbanie o przestrzenie do wspólnej pracy w sytuacjach i przy projektach, gdy kontakt osobisty jest niezbędny. Mamy do dyspozycji dwie średniej wielkości sale spotkań oraz kilka przestrzeni do rozmów w węższym gronie. Dużym atutem jest też sala konferencyjna, która może pomieścić ponad 20 osób. Przestronne i dobrze doświetlone pokoje oraz nowoczesne meble zapewniają odpowiedni komfort i ergonomię pracy. Na etapie aranżacji zadbaliśmy również o funkcję reprezentatywną, a to za sprawą dobrze widocznego loga przy wejściu oraz przestrzeni utrzymanych w naszych barwach firmowych. Wszystko zostało zrealizowane z dbałością o najmniejszy szczegół. Jeżeli zatem zaistnieje potrzeba bezpośredniego spotkania w biurze, mamy idealne warunki dla odwiedzających nas gości.

Jak pokazują badania, znaczenie funkcji administracyjnej zmniejsza się cały czas. Dla pracowników, którzy mają większość dokumentów w formie elektronicznej, konieczność pracy przy konkretnym biurku nie jest już tak kluczowa, jak kilka lat temu. Do przeprowadzenia wielu procesów obecnie wystarczy laptop i internet. Rośnie natomiast wartość związana z wymianą doświadczeń, rozmowami, podtrzymywaniem nieformalnych relacji ze współpracownikami. Dlatego w nowej lokalizacji udało się wygospodarować i zaaranżować przestrzeń socjalną, w taki sposób, aby można było porozmawiać podczas przerwy na posiłek czy w trakcie parzenia kawy. Z pozoru przyziemne rzeczy są jednak bardzo istotne dla pracowników. Mamy nadzieję, że każdemu z nas będzie się tu pracowało bardzo komfortowo.

Porozmawiajmy!

Infolinia
800 111 203
E-mail
logistyka@pharmalink.pl