Main content

GazeleBiznesu. Wyróżnienie. Pharmalink. Rozwój.
Aktualności
13 czerwca 2023

Pharmalink z tytułem Gazeli Biznesu 2022

Dołączyliśmy do grona laureatuów plebiscytu Gazele Biznesu 2022!

Z wielką satysfakcją informujemy, że Pharmalink znalazł się w prestiżowym gronie najbardziej dynamicznych polskich przedsiębiorstw z sektora Małych i Średnich Przedsiębiorstw w rankingu „Gazele Biznesu 2022”.

„Przynależność do elitarnego grona „Gazel Biznesu”, czyli najdynamiczniej rozwijających się firm 2022 roku to dla nas ogromne wyróżnienie i uhonorowanie wielu lat naszej pracy nad rozwojem w branży logistyki dla farmacji. Cieszymy się, że po raz kolejny w tym roku nasze działania zostały docenione, co jeszcze bardziej motywuje nas do wprowadzania kolejnych usprawnień dla rynku. Otrzymany laur jest potwierdzeniem obrania trafnej strategii koncentracji na najwyższej jakości usług, stale rozwijanych z pomocą nowych technologii. To wyróżnienie nie tylko dla całej firmy, ale również każdej osoby, która na co dzień przyczynia się do naszych działań i tym samym sukcesów na rzecz naszych klientów i partnerów. Razem tworzymy niezawodną Drużynę Pharmalink!”.

podkreśla: Igor Caban, Wiceprezez Zarządu ds. Operacyjnych i Rozwoju

Gazele Biznesu to najstarszy, najbardziej wiarygodny i najpopularniejszy ranking małych i średnich firm w Polsce. Puls Biznesu organizuje go nieprzerwanie od 2000 r., realizując misję wspierania przedsiębiorczości.

Porozmawiajmy!

Infolinia
800 111 203
E-mail
logistyka@pharmalink.pl