Main content

ISO 27001. Jakość usług logistycznych. Farmacja
Aktualności
21 czerwca 2022

Certyfikat ISO 27001 dla Pharmalink

Wysoka jakość usług Pharmalink

Z ogromną dumą i radością informujemy, że 21.06.2022 roku przeszedł audyt certyfikujący i został pierwszą w Polsce Hurtownią Farmaceutyczną, która otrzymała Certyfikat ISO 27001:2013.

Oznacza to, że w procesie reklamacji transportowych objętych również systemem jakości zgodnym z Dobrą Praktyką Dystrybucji Pharmalink spełnia wszystkie wymogi certyfikowanego Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji.

Nowe hale magazynowe to także szansa do uruchomienia hurtowni dla producenta. Tym samym Pharmalink kontynuuje Dzięki temu, spółka potwierdza swoją pozycję lidera na rynku i zapewnia zgodność z w najlepszymi praktykami w trzech filarach bezpieczeństwa informacji jakimi są:

  • Poufność, czyli zapewnienie że informacja jest dostępna jedynie osobom upoważnionym.
  • Dostępność, czyli zapewnienie że tylko osoby upoważnione mają możliwość zastosowania informacji gdy jest to potrzebne.
  • Integralność, czyli zapewnienie dokładności i kompletności informacji oraz metod jej przechowywania.

Uzyskanie certyfikatu to gwarancja dla klientów Pharmalink, że ich dane są poufne i bezpieczne .To także potwierdzenie, że spółka nieustannie się rozwija i podążą za najlepszymi światowymi praktykami rynkowymi, zapewniając, że w swoich codziennych działaniach na pierwszym miejscu stawia na jakość i bezpieczeństwo świadczonych usług.

Więcej o certyfikatach jakości Pharmalink można przeczytać tutaj >>

Porozmawiajmy!

Infolinia
800 111 203
E-mail
logistyka@pharmalink.pl