Main content

Eco Pharmalink. Pracownicy. CSR
Aktualności
11 lutego 2023

Co u nas słychać?

Eco, work-life ballance – to ważne elementy naszej kultury organizacji. Co oznaczają w praktyce?

Eco-Pharmalink

W tym roku „Dzień bez opakowań foliowych” pracownicy Pharmalink obchodzili szczególnie. Była to doskonała okazja, aby ponownie zachęcić ich do proekologicznej postawy!

Zeszłoroczna, świetnie odebrana inicjatywa „Nakręć się na rower” pokazała, że dbanie o środowisko to aspekt, który łączy wszystkich. „Dzień bez opakowań foliowych” pozwolił wrócić do tematu ekologii w nowym wydaniu. Pracownicy otrzymali ekologiczne, płócienne torby, które posłużą im podczas codziennych czynności, np. zakupów czy też przynoszenia posiłków do pracy. Wiemy, że każdą zmianę najlepiej zaczynać od siebie. Dlatego mamy nadzieję, że drobne inicjatywy wprowadzane w firmie będą wpływać pozytywnie na wyrobienie u wszystkich dobrych nawyków. Małymi krokami wspólnie wspieramy środowisko. To na pewno nie pierwsza i nie ostatnia inicjatywa ekologiczna adresowana do pracowników Pharmalink.

Work-life balance

Zapoczątkowane w zeszłym roku zajęcia jogi już na stałe wpisały się w kalendarz firmowych aktywności w Pharmalink. Nic dziwnego – w końcu zdrowie jest wpisane w DNA naszej firmy.

W każdy wtorek i czwartek o godz. 16:30 pracownicy spółki mają możliwość uczestniczenia w zajęciach prowadzonych przez profesjonalną joginkę Magdę. Wystarczy przyjść o określonej porze i zabrać ze sobą dużą dawkę pozytywnej energii – miejsce znajdzie się dla każdego.

Co zyskasz dzięki jodze?
Joga daje poczucie równowagi w ciele i umyśle – to bez wątpienia jeden z najważniejszych atutów tej formy aktywności. Jednak na tym nie koniec jej dobrodziejstw.
Co więcej?
Zredukujesz nadmiar stresu, wzmocnisz mięśnie, poprawisz krążenie, wyciszysz się i uspokoisz, oczyścisz umysł, podniesiesz wydolność organizmu, wyprostujesz się. Kolejna z zalet z pewnością przypadnie do gustu paniom. Otóż, jak podają eksperci, dzięki jodze młodniejemy. Niemożliwe? A jednak… Pod wpływem jogi pojawiają się korzystne zmiany we krwi: zwiększa się ilość antyoksydantów, podnosząc zdolność organizmu do samooczyszczania i samonaprawiania, a w efekcie zatrzymania młodości na dłużej. Poza tym obniża się poziom cholesterolu, glukozy, sodu i trójglicerydów. Atutem jogi jest również to, że nie wymaga ona dodatkowego sprzętu do ćwiczeń. Wystarczy mata i wygodny strój. Jogę można ćwiczyć wszędzie, dlatego podczas słonecznych dni pracownicy Pharmalink korzystają z pięknej pogody i uczestniczą w zajęciach na świeżym powietrzu. Przy gorszej pogodzie ćwiczenia przenoszą się do nowej przestrzeni biurowej Pharmalink w Łodzi.

Chyba już nikogo nie trzeba przekonywać, że joga = zdrowie. Wszystkich pracowników Pharmalink serdecznie zachęcamy do udziału w zajęciach.

Porozmawiajmy!

Infolinia
800 111 203
E-mail
logistyka@pharmalink.pl